• Hotel Nuova Italia Florencja
  • Hotel Nuova Italia Florencja
  • Hotel Nuova Italia Florencja
  • Hotel Nuova Italia Florencja
  • Hotel Nuova Italia Florencja

REZERWACJE

PROMOCJE

5 ZALETY REZERWACJI Z NAMI
• Najlepsza cena gwarantowana
• FREE WiFi
• 24h Recepcja
• Promocja i komfort
• Bezpłatne śniadanieZapraszamy do Florencji
Hotel Nuova Italia Florencja - Personel

Budząca podziw monumentalna Katedra, bajeczny widok na Stary Most (Ponte Vecchio), perfekcja rzeźby Davida dłuta Michała Anioła...

Jeżeli szukasz gościnnego Hotelu z pokojami w dobrej cenie...to witaj w naszej Rodzinie!

Z generacji na generację pomagamy gościom odkryć to co najlepsze we Florencji. Wiemy doskonale co oznacza być daleko od domu, dlatego też służymy naszą wiedzą i pomocą.

Po całym dniu zwiedzania i kolejek, poczujesz się znowu indywidualnym turystą w naszym gościnnym i rodzinnie zarządzanym 2 gwiazdkowym hotelu w centrum Florencji.

Rezerwacja Online
Hotel Nuova Italia Florencja - David Michelangelo

Wejdź na bezpieczną stronę rezerwacji Hotelu Nuova Italia aby uzyskać potwierdzenie Twojej rezerwacji.

Nie wymagany jest depozyt. Wpisz dane Twojej karty kredytowej na stronie rezerwacji i możesz być pewien, że wybrany przez Ciebie pokój będzie gotowy na Twój przyjazd.

W przypadku rezygnacji z rezerwacji do 48 godzin przed wyznaczonym przyjazdem klient nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów. Wszyscy pracownicy Hotelu Nuova czekają na Ciebie we Florencji!

Niskie Koszty
Hotel Nuova Italia Florencja - Personel

Hotel Nuova Italia Florence gwarantuje nienaganny standard usług. Niewysokie ceny nie oznaczają w żadnym wypadku niskiego poziomu.

Nasze nowoczesne pokoje są w pełni wyposażone. Siedemnastowieczny budynek naszego hotelu położony jest zaledwie kilka kroków od głównych atrakcji miasta.

Hotel Nuova Italia Florence może być Twoją bazą we Florencji. Z pewnością pomoże Ci cieszyć się sztuką, historią i jedzeniem unikając wrażenia, że wydajesz swoje pieniądze tylko na podstawowe potrzeby.

Doskonale Położony
Hotel Nuova Italia Florencja - Mapa

Hotel Nuova Italia we Florencji posiada fantastyczną lokalizację i świetne ceny.

Jest położony zaledwie kilka kroków od stacji pociągów Santa Maria Novella, Katedry Brunelleschi, Starego Mostu (Ponte Vecchio), rzeźby Michała Anioła David, Galerii Uffizi i wielu innych miejsc, które będziesz chciał zwiedzić.

Również kaplica Medici, kościół i targ świętego Lorenzo oraz główny targ znajdują się bardzo blisko naszego hotelu, który oferuje najlepsze ceny pokoi we Florencji.