• Hotel Nuova Italia Floransa
  • Hotel Nuova Italia Floransa
  • Hotel Nuova Italia Floransa
  • Hotel Nuova Italia Floransa
  • Hotel Nuova Italia Floransa

REZERVASYON

UÇAK BILETI

BIZIMLE KITAP
• En İyi Fiyat Garantisi
• ÜCRETSİZ Wi-Fi internet
• 24 saat açık Resepsiyon
• Özel Promosyonlar ve Teklifler
• Ücretsiz kahvaltıkarşılama Otelimiz
Hotel Nuova Italia Floransa - Personel

Büyüleyici heybetli Duomo, PonteVecchio'da olağanüstü manzara, Michelangelo'nun Davut heykelinin mükemmelliği... Floransa'da bütçenize uygun, samimi bir otel arıyorsanız...

Fascinating imposing Duomo, with outstanding views in PonteVecchio.The perfection of Michelangelo's David in Florence ... fit your budget, if you are looking for a friendly hotel ...

Hotel NuovaItalia Floransa'da evden uzakta olmanın ne demek olduğunu biliyoruz ve misafirleriyle yakından ilgilenebilen bir otel olmaktan gurur duyuyoruz. Kuyruklarda geçen bir günün ardından Floransa'nın merkezindeki iki yıldızlı samimi, aile işletmesi otelimizde kendinizi tekrar özel hissedeceksiniz.

Rezervasyon Online
Hotel Nuova Italia Floransa - David Michelangelo

Anında rezervasyon onayı almak için Hotel NuovaItalia Floransa'nın güvenli rezervasyon sayfasına gidin. Depozito gerekli değildir. Sadece kredi kartı detaylarınızı şifreli rezervasyon sayfamıza girin ve geldiğinizde odanız hazır olsun. Gerekirse rezervasyonunuzu beklenen varış tarihinizden 48 saat öncesine kadar ücretsiz olarak iptal edebilirsiniz.

HotelNuovaItalia'da hepimiz sizi Floransa'da görmeyi dört gözle bekliyoruz!

YÜKSEK STANDART
Hotel Nuova Italia Floransa - Personel

Bu pahalı şehirde paranızın karşılığını almak istersiniz ve Hotel NuovaItalia Floransa standart olarak mükemmel hizmet sunmaktadır. 2 yıldızlı Hotel NuovaItalia Floransa'da uygun fiyat basitlik demek değildir. Bütçenize uygun odalarımız modern ve tam donanımlıdır, 17. yüzyıla ait binamız belli başlı turistik yerlere komşudur.

Bütün paranızı temel ihtiyaçlarınıza harcamanın hayal kırıklığını yaşamadan, ilk önce Hotel NuovaItalia Floransa'ya uğrayarak Floransa'nın sanat, tarih ve yemeklerinin tadını çıkarın.

MÜKEMMEL BULUNAN
Hotel Nuova Italia Floransa - Harita

Brunelleschi'nin Kubbesi, PonteVecchio, Michelangelo'nun Davut'u, Uffizi Galerisi ve görmek isteyeceğiniz birçok başka yerSanta Maria Novella tren istasyonuna yürüme mesafesindedir,Hotel NuovaItalia Floransa uygun fiyata harika ve merkezi bir konumda hizmet sunmaktadır.

Medici Şapelleri, San Lorenzo Kilisesi ve Pazarı ve Merkez Pazar,ünlü şehir Floransa'da en uygun fiyata bulabileceğiniz odaların bazılarından sadece bir adım uzakta.